KADRA

wioleta dębowska

Wykształcenie:

 • 2 letnia szkoła medyczna Teb Edukacja w Krakowie, specjalizacja: masaż

Wioleta specjalizuje się w różnych rodzajach masażu: klasycznym, leczniczym, segmentarnym, limfatycznym, shantala, masażach orientalnych, gorącymi kamieniami oraz masażach w jednostkach chorobowych. Dodatkowo jest certyfikowaną masażystką sportową. Hobby Wiolety to taniec, a w podróżach zawsze obiera jeden z dwóch kierunków – w stronę morza lub gór.

dominika kąpielewska

Wykształcenie :

 • Szkoła Masażu Leczniczego w Krakowie – dyplomowana masażystka

Dominika zdobywała doświadczenie, praktykując na oddziałach szpitalnych i w przychodniach zdrowia. Specjalizuje się w masażu leczniczym w dolegliwościach bólowych (głownie grzbietu i karku), oraz w zabiegach relaksacyjnych. Uwielbia piec ciasta a jej pasja to dobre jedzenie i kulinarne eksploracje.

dorota ogar

Wykształcenie:

 • Technik usług kosmetycznych

Dorota od zawsze wiązała swoją przyszłość z kosmetyką. Dokładność i precyzja – tak charakteryzuje swój styl pracy. Lubi aktywny i zdrowy tryb życia. Wierzy, że receptą na sukces jest pasja i pełne poświęcenie w osiąganiu celu.

IMG_7630

Wykształcenie:

 • Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie, magister wychowania fizycznego
 • Policealna Szkoła Integracyjna Masażu Leczniczego w Krakowie

Adam to doświadczony masażysta, biegły w zróżnicowanych rodzajach masażu: od klasycznego, relaksacyjnego, przez masaż sportowy i leczniczy aż po masaż segmentarny, punktowy czy drenaż limfatyczny. Praktykował w m.in. w Krakowskim Szkolnym Ośrodku Sportowym, na Basenie Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, w Szpitalu Specjalistycznym im. Józefa Dietla w Krakowie oraz wielu krakowskich SPA. W czasie wolnym Adam stawia na aktywność: interesuje się odnową biologiczną, biega i odkrywa nowe sporty. Szczęśliwie uzależniony od czekolady.

małgorzata nalewajska

Wykształcenie:

 • Uniwersytet Ekonomiczny
 • Krakowska Szkoła Kosmetyczna

Gosia to absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego i Krakowskiej Szkoły Kosmetycznej. Praca w dynamicznym środowisku to jej pasja – tworzy makijaże przy pokazach mody, sesjach zdjęciowych i filmach reklamowych. Doświadczenie Gosi pozwoli jej wykonać dla Państwa pełen pakiet zabiegów na twarz i ciało, manicure, pedicure oraz usługę depilacji. Gosia jest fanką multikolorowych lakierów do paznokci, uwielbia jeździć na rolkach i zarażać uśmiechem.

Wykształcenie:

 • Uniwersytet Jagielloński w Krakowie , socjologia- studia magisterskie
 • Specjalistyczny kurs masażu I i II stopnia zorganizowany przez GoWork w Warszawie

Anna zajmuje się zróżnicowanymi technikami masażu. Jej specjalizacja to masaż klasyczny, relaksujący, gorącymi kamieniami oraz bańkami chińskimi. Oprócz masażu, zainteresowania Anny to pływanie i aktywny odpoczynek w górach. Uwielbia kulinarne eksploracje związane z  kuchnią włoską.

Wykształcenie:

 • Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum, studia magisterskie, fizjoterapia
 • Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie , studia podyplomowe, zarządzanie w ochronie zdrowia.

Aleksandra to wykształcona fizjoterapeutka i masażystka. Będąc fizjoterapeutą specjalizowała się w zakresie fizjoterapii neurologicznej.
Jako masażystka specjalizuje się w masażu terapeutycznym stosując techniki terapii manualnej i punktów spustowych.
W wolnym czasie lubi jeździć konno i podróżować na Karaiby.

Wykształcenie:

 • Żak Kraków – roczna szkoła policealna o specjalności Biomasaż
 • Biostudio Kraków – półroczny kurs masażu klasycznego i niekonwencjonalnych metod leczenia

Agata doświadczenie zdobywała na dodatkowych kursach i warsztatach oraz w prywatnej praktyce. Masaż i inne metody pracy z ciałem są dla niej pasją od kilku lat. Każdy masaż jaki wykonuje  jest dla niej wyjątkowym spotkaniem z drugim człowiekiem, w którym wykorzystuje poznane techniki, ale też kieruje się intuicją i potrzebami płynącymi z ciała osoby masowanej. Wykonuje masaże klasyczne i relaksacyjne, a przede wszystkim, jej ulubiony, masaż hawajski – Lomi Lomi Nui.Uwielbia aktywny wypoczynek, podróże na rowerze, wędrówki po górach, ciekawość świata, nowych doświadczeń i drugiego człowieka to jej sposób na życie.

Wykształcenie:

 • Szkoła TEB Edukacja na kierunku technik masażysta
 • W trakcie studiów magisterskich na kierunku fizjoterapia na KWSPZ

Zakres specjalizacji Barbary obejmuje masaż relaksacyjny, klasyczny, gorącą świecą oraz gorącymi kamieniami. Uczęszczała  na praktyki do KCRiO Krakowskie Centrum Rehabilitacji i Ortopedii.
W wolnych chwilach uwielbia wędrować po górach i tańczyć.