CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

MASAŻ

CO POWINNAM/POWINIENEM PRZYGOTOWAĆ PRZED ZABIEGIEM?

Zamawiając usługę masażu nie musisz w żaden sposób przygotowywać się do niej. Dostaniesz od nas komplet jednorazowej bielizny zabiegowej i ręcznik, a sprzęt potrzebny do wykonania masażu zostanie w szybki sposób rozłożony w Twoim pokoju.

JAK NAJLEPIEJ WYKORZYSTAĆ DOŚWIADCZENIE MASAŻU?

Każda chwila masażu powinna wiązać się z uczuciem przyjemności i relaksu. Nasi terapeuci dołożą wszelkich starań, abyś jak najpełniej przeżył/a to doświadczenie, jednak potrzebujemy Twojego wsparcia. Sygnalizuj w każdym momencie, kiedy będziesz chciał/a zmienić siłę lub rodzaj nacisku lub konkretny ruch/pozycja będą dla Ciebie niewygodne. Również przed masażem powiedz terapeucie o swoich preferencjach i wszystkim, co wzbudza Twój dyskomfort.

JAKICH KOSMETYKÓW UŻYWACIE DO MASAŻU?

Masaż wykonujemy przy wykorzystaniu naturalnej oliwki. Na końcu zabiegu jej nadmiar usuwamy kompresami lub ręcznikiem – możesz odczuć efekt jej stosowania, próbując ubrać rajstopy lub obcisłe ubrania. Po jakimś czas skóra wraca do normalnego stanu, jednak sugerujemy, abyś bezpośrednio po zabiegu włożył/a luźne, naturalne ubranie, w którym będziesz czuł/a się w pełni komfortowo.

CO WYDARZY SIĘ PO ZABIEGU?

Sugerujemy, aby po zabiegu przez kilkanaście minut pozostać w stanie relaksu, już po tym kiedy terapeuta opuści pokój. Aby w pełni odczuć kojące efekty masażu najlepiej oddać się nieśpiesznym czynnościom, nie wykonywać gwałtownych ruchów, pozwolić, aby ciało wróciło do stanu pełnej aktywności. Masaż nie wpływa negatywnie na wydajność, zdolności koncentracji czy motorykę. Niemniej jednak, przez jakiś czas po jego wykonaniu będziesz czuł/a się głęboko rozluźniony/a i zrelaksowany/a.

JAK DOBRAĆ PORĘ MASAŻU?

Porę masażu powinieneś/powinnaś dobrać w zależności od osobistych preferencji. Masaż o poranku może dodać Ci energii, masaż wieczorny wprowadzić w stan relaksu i przygotować do snu – Twoja reakcja jest zawsze efektem pracy wewnętrznego zegara biologicznego, dlatego optymalny czas wykonania masażu pozostaje indywidualną kwestią.

CZY MUSZĘ BYĆ CAŁKOWICIE ROZEBRANY/A PODCZAS MASAŻU?

Większość technik masażu jest tradycyjnie wykonywana na nagim ciele, aby terapia była jak najbardziej skuteczna. W przypadku zabiegów oferowanych w book-a-balance pozostaniesz w dolnej części bielizny przez cały czas wykonywania zabiegu. Nie ma to wpływu na efektywność masażu, a Tobie gwarantuje pełen komfort i zachowanie prywatności.

CZY TERAPEUTA/KA BĘDZIE OBECNY/A KIEDY BĘDĘ SIĘ ROZBIERAŁ/A?

Terapeuta/ka opuści pokój podczas gdy będziesz rozbierał/a się do masażu, kładł/a na stole i przykrywał/a ciało prześcieradłem lub ręcznikiem.

CZY BĘDĘ PRZYKRYTY/TA PRZEŚCIERADŁEM LUB RĘCZNIKIEM PODCZAS SESJI MASAŻU?

Będziesz przykryty/a właściwie przez cały czas trwania zabiegu, aby utrzymać ciepło i poczucie komfortu. Tylko obszary ciała na których będzie pracował terapeuta/ka będą odkrywane na poszczególnych etapach masażu. Cały zabieg przeprowadzany jest z delikatnością, wyczuciem i troską o Twoją prywatność.

JAKIE CZĘŚCI MOJEGO CIAŁA BĘDĄ MASOWANE?

Masaż poprzedzi rozmowa, w trakcie której wspólnie z terapeutą/tką omówicie pożądane rezultaty sesji. Pozwoli to określić, które części ciała wymagają masażu. Typowa sesja masażu obejmuje pracę na plecach, ramionach, nogach, stopach, rękach, głowie oraz szyi. W trakcie masażu omijamy okolice intymne oraz piersi (u kobiet).

JAK DŁUGO BĘDZIE TRWAĆ SESJA MASAŻU?

Średnio masaż całego ciała trwa godzinę. Przygotowanie do zabiegu oraz stworzenie odpowiednich warunków pracy to dodatkowe 5-10 minut.

CO NALEŻY ROBIĆ W CZASIE MASAŻU?

Zrelaksuj się! Teraupeuta/tka delikatnie Cię poruszy albo cicho poinstruuje, co należy robić podczas sesji masażu (np. ponoszenie ramienia). Większość klientów zamyka oczy i całkowicie się odpręża. Niektórzy lubią rozmawiać podczas sesji – terapeuta/tka każdorazowo dostosuje się do Państwa oczekiwań w tym zakresie.

JAK POWINIENEM/POWINNAM PRZYGOTOWAĆ POKÓJ DO MASAŻU?

Poprosimy Cię o usunięcie wszystkich przedmiotów, zajmujących dużą powierzchnię pokoju i zaaranżowanie miejsce na rozłożenie łóżka do masażu. Przed przyjazdem terapeuty/tki ustaw odpowiednią dla siebie temperaturę oraz oświetlenie (pokój może być oświetlony, lub przeciwnie – odpowiednio wyciemniony). O muzykę, która wprowadzi Cię w stan relaksu, zadba nasz terapeuta/tka.

ZAREZERWUJ TERMIN

DLA SIEBIE

REZERWUJ