MASAŻ

Masaż to chwila przyjemności i głębokiej koncentracji na swoim ciele. Wsłuchanie się we własne wnętrze, czas na odpoczynek i kompletną regenerację. Polecany każdemu, kto chce nawiązać lepszą relację ze swoim ciałem i umysłem, odpocząć po codziennych zajęciach, wyciszyć się i zyskać zupełnie nowy rodzaj doświadczeń.

Masaż to idealny sposób na natychmiastową poprawę samopoczucia, głęboki relaks oraz doraźne zniwelowanie napięcia i uczucia dyskomfortu. Terapeuta indywidualnie dostosuje rodzaj i siłę nacisku, aby zabieg był skuteczny, ale jednocześnie bezpieczny i przyjemny. Pogrupowaliśmy nasze masaże w czterech kategoriach: BASIC, obejmującej masaż klasyczny oraz masaż aromaterapeutyczny, DELUXE – oferującej specjalistyczne masaże, oraz USŁUGI DODATKOWE, gdzie proponujemy masaż stóp, twarzy i głowy oraz dłoni.

MASAŻ BASIC

30 MIN 220 PLN
60 MIN 270 PLN
90 MIN 340 PLN

Dla kogo? Dla każdego, kto ma potrzebę odprężenia i relaksu, niezależnie od wieku i kondycji zdrowotnej.

Najpopularniejsza forma masażu, wykorzystująca wiele zróżnicowanych technik. Rozluźnia napięcie mięśni, przynosi ulgę oraz odprężenie. Usprawnia pracę układu krążenia oraz układu limfatycznego. Polecany w stanach napięcia emocjonalnego oraz przeciążenia, przywraca równowagę ciała i umysłu.

30 MIN 220 PLN
60 MIN 270 PLN
90 MIN 340 PLN

Dla kogo? Dla osób w stanie napięcia lub przeciążenia emocjonalnego i psychicznego, przy dolegliwościach psychosomatycznych.

Głęboko relaksacyjny masaż z wykorzystaniem olejków eterycznych. W zależności od użytych technik i rodzaju olejku, zyskuje różne właściwości terapeutyczne: odpręża, redukuje napięcie, wspomaga układ immunologiczny, przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej, działa antydepresyjnie, antyseptycznie, łagodzi stany zapalne skóry. Wspomaga odnowę psychosomatyczną, zwalcza dolegliwości zdrowotne i wprowadza w stan głębokiego rozluźnienia.

MASAŻ DELUXE

30 MIN 240 PLN
60 MIN 310 PLN
90 MIN 390 PLN

Dla kogo? Dla osób chcących poprawić kondycję skóry, zrelaksować się i pozytywnie wpłynąć na swoje samopoczucie.

Masaż wykorzystujący techniki relaksacyjne i odprężające. Wykonywany za pomocą przyjemnie ciepłego wosku ze świecy, powstałego z aromatycznej mieszanki naturalnych maseł i olejków. Zapewnia uczucie relaksu i sprawia, że skóra staje się głęboko nawilżona, gładka, miękka i pachnąca.

30 MIN 240 PLN
60 MIN 310 PLN
90 MIN 390 PLN

Dla kogo? Dla osób czujących dyskomfort związany z przeciążeniem mięśni lub kręgosłupa, dotkniętych przez konkretny uraz lub kontuzję.

Masaż o właściwościach leczniczych, stosowany w terapii konkretnych problemów zdrowotnych. Znosi dolegliwości bólowe, napięcia mięśniowe, pomaga w urazach i kontuzjach. Zwiększa elastyczność i wytrzymałość tkanek oraz ruchomość stawów. To masaż każdorazowo dostosowywany do potrzeb i kondycji klienta.

30 MIN 240 PLN
60 MIN 310 PLN
90 MIN 390 PLN

Dla kogo? Dla osób aktywnych, chcących jak najlepiej przygotować swoje ciało do treningu, zmniejszyć ryzyko kontuzji oraz zadbać o nie w trakcie wzmożonego wysiłku fizycznego.

Dynamiczny masaż wspomagający organizm przy wysokiej aktywności fizycznej. Przygotowuje do treningu, niwelując ryzyko kontuzji i skracając rozgrzewkę. Wykonywany po intensywnym wysiłku wspomaga regenerację mięśni. Stosowany w trakcie regularnych ćwiczeń podtrzymuje aktywność organizmu i pomaga w zachowaniu masy mięśniowej.

30 MIN 240 PLN
60 MIN 310 PLN
90 MIN 390 PLN

Dla kogo? Dla osób pragnących zadbać o kondycję skóry i samopoczucie.

Odżywczy masaż na bazie aromatycznego masła shea. Wykonujemy go technikami masażu relaksacyjnego lub antystresowego.

USŁUGI DODATKOWE

30 MIN 160 PLN

Usługi dodatkowe realizowane są przy zamówieniach na kwotę minimum 220PLN.

Dla kogo? Dla wszystkich, którzy oczekują odprężenia i relaksu w wersji alternatywnej dla masażu pleców i całego ciała.

Masaż stóp zawdzięcza swoją skuteczność dużej ilości receptorów, zlokalizowanych w masowanym obszarze. Wpływa na wiele rejonów ciała oraz wspomaga funkcjonowanie narządów wewnętrznych. Prowadzi do usprawnienia przebiegu krwi, likwiduje dolegliwości bólowe. Przynosi ulgę zmęczonym stopom, relaksuje i odpręża.

30 MIN 160 PLN

Usługi dodatkowe realizowane są przy zamówieniach na kwotę minimum 220PLN.

Dla kogo? Dla osób, które w bezinwazyjny i przyjemny sposób chcą skorygować owal twarzy i wpłynąć na sprężystość skóry.

Masaż w widoczny sposób poprawia kondycję skóry twarzy, delikatnie modelując jej rysy. Pobudza ukrwienie, przez co zwiększa elastyczność skóry i delikatnie liftinguje. Łagodzi bóle głowy, wprowadza w stan odprężenia i stymuluje organizm do samoregulacji.

Usługi dodatkowe realizowane są przy zamówieniach na kwotę minimum 220PLN.

30 MIN  160PLN

Dla kogo? Dla osób, które chcą zadbać o kondycję skóry i zadbać o dłonie zniszczone wysiłkiem fizycznym czy zmęczone długotrwałą pracą przy komputerze. Masaż, oprócz rozluźnienia mięśni, usuwa zrogowaciały naskórek, odpręża, rozluźnia i poprawia ogólnie samopoczucie.

UWAGI

Usługi dodatkowe realizowane są przy zamówieniach na kwotę minimum 220 pln.


ZAREZERWUJ TERMIN

DLA SIEBIE

REZERWUJ