WSPÓŁPRACA

Świetnie znamy specyfikę krakowskiego rynku hotelarsko-turystycznego. Działamy na nim od lat – widzimy jak się zmienia i jak staje się coraz bardziej konkurencyjny. Wierzymy, że to co pozostaje niezmienną wartością, to uczciwość wobec klienta oraz jakość wykonywanych usług. Nad nią można nieustannie pracować – wyprzedzając oczekiwania i oferując klientom unikatowe doświadczenie. Ufamy w model szczerej współpracy biznesowej – prowadzonej w duchu wzajemnego zaufania, szacunku oraz poczucia wspólnego celu w dziedzinach, w których jesteśmy najlepsi.

Zapraszamy do współpracy:

  • HOTELE
  • APARTAMENTY
  • AGENCJE EVENTOWE

Reguły naszej współpracy są jasne i uczciwe – Państwo ze swojej strony dajecie nam warunki do rozwoju i prowadzenia działań oraz pomagacie dotrzeć do klientów. My oferujemy unikatowe usługi masażu i kosmetyki, wygodne i pod każdym kątem dopasowane do wymagań Państwa gości. Zapewniamy:

  • szeroki zakres usług masażu i zabiegów kosmetycznych,
  • pełną wygodę zamawiania usługi i brak zaangażowania gościa w jakiekolwiek kwestie organizacyjne,
  • mobilność usług wykonywanych w pokojach hotelowych i apartamentach,
  • wykwalifikowanych pracowników posiadających dyplomy, ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej oraz badania zdrowotne, płynnie posługujących się językami obcymi,
  • dostępność usług 7 dni w tygodniu, w godzinach 8:00 – 22:00,
  • układ prowizyjny dla hoteli,
  • dostęp do broszur informacyjnych oraz materiałów marketingowych.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani rozmową o współpracy lub chcielibyście zadać nam pytania, prosimy o kontakt: kontakt@book-a-balance.pl

NASI PARTNERZY

YARDEN

„Firma Apartments Group S.C. z pełnym przekonaniem poleca book-a-balance MobileSPA, jako solidnego i wiarygodnego dostawcę mobilnych usług pielęgnacyjnych oraz masaży. Usługi świadczone w hotelu Yarden od czerwca 2013 roku, charakteryzują się bardzo wysoką jakością, a personel ogromnym zaangażowaniem w wykonywane zabiegi.”

Paulina Murzańska
Yarden Aparthotel Manager

2-amber

AMBER

„Z przyjemnością informuję, że współpraca z firmą book-a-balance kojarzy mi się nie tylko z bardzo dobra jakością świadczonych usług, ale również z wysokim poziomem kompetencji.”

Magdalena Wesołowska
Hotel Manager

 

7wmhotelsystem

WM HOTEL SYSTEM

(…) „Cenimy gotowość firmy do wykonywania zleceń wymagających często szybkiej reakcji, elastyczności oraz znajomości języków obcych w porozumieniu się z zagranicznym Gościem. Zamówienia są przyjmowane i potwierdzane błyskawicznie, a termin ich realizacji jest zawsze dostosowany do życzeń Gości hotelowych. Wysoka jakość świadczonych usług oraz świetnie dobrany zespół, cechujący się profesjonalizmem oraz miłym usposobieniem pozytywnie wpływa na naszą markę.”

Aleksandra Babicz
Dział Sprzedaży i Marketingu

YOUR PLACE

„Bazując na kilkuletniej współpracy, możemy śmiało polecić book-a-balance. Firma solidna, pracownicy punktualni a usługi świadczone na bardzo wysokim poziomie. Nie zdarzyło nam się, aby nasi goście hoteli nie byli zadowoleni. Usługi od masaży po kosmetykę czy depilację dają możliwość spełnienia różnych potrzeb gości. W dodatku bez wychodzenia z apartamentu. Polecamy!”

6-podwawelem

POD WAWELEM

„Od wielu lat szanujemy firmę book-a-balance za profesjonalizm i perfekcjonizm, a nasi goście cenią sobie Państwa firmę za szeroki wachlarz usług. Nasze relację układały się zawsze zgodnie z oczekiwaniami. Mamy nadzieję na dalszą współpracę w przyszłości.”

Katarzyna Salawa
Recepcja

 

 

ESTER

(…) „Firma book-a-balance MobileSPA współpracuje z nami od 2010 roku w zakresie profesjonalnych usług kosmetycznych i masaży relaksacyjnych świadczonych na terenie hotelu Ester. Od gości, odbieraliśmy bardzo pozytywne opinie na temat wysokich kwalifikacji pracowników firmy i rzetelności wykonywanych zabiegów.”(…) „ Możemy z całą pewnością polecić book-a-balance MobileSPA każdemu, kto szuka odpowiedzialnego partnera biznesowego, doskonale orientującego się w tematyce mobilnych usług kosmetycznych i relaksacyjnych.”

Anna Figiel
Dyrektor hotelu

DONIMIRSKI

„Współpracę z firmą book-a-balance MobileSPA, zaczęliśmy w roku 2010 i jesteśmy zadowoleni z przebiegu pracy. Firma ta, wykonała dla naszych gości hotelowych wiele usług masażu oraz usług kosmetycznych wyróżniając się wysoką jakością usług, profesjonalną kadrą pracowniczą oraz nienaganną obsługą klienta. Wszystkie zlecenia zostały zrealizowane sprawnie, szybko i profesjonalnie.”(…)

Piotr Jarzębek
Dyrektor hoteli

5-goldentulip

GOLDEN TULIP

(…) “Dzięki profesjonalnej realizacji usług oraz wysokim kwalifikacjom jej pracowników Goście hotelowi korzystający z jej usług zawsze byli zadowoleni. Chciałam także podkreślić doskonały kontakt przy zamawianiu powyższych usług. Z całą pewnością mogę polecić firmę book-a-balance Mobile SPA, jako partnera godnego zaufania.”

Agnieszka Klimas
Kierownik Recepcji

ZAREZERWUJ TERMIN

DLA SIEBIE

REZERWUJ