REGULAMIN

1. GODZINY OTWARCIA

Rezerwacji usług book-a-balance można dokonywać 7 dni w tygodniu, w godzinach od 8:00 do 22:00.

2. REZERWACJA

 1. Rezerwacji usług dokonuje się w recepcji hotelu lub bezpośrednio, kontaktując się z firmą book-a-balance drogą mailową lub telefonicznie (+48 503 633 903).
 2.  Aby zagwarantować pełną dostępność usługi, sugerujemy dokonywania rezerwacji z co najmniej dwugodzinnym wyprzedzeniem.

3. PŁATNOŚĆ

Akceptujemy dwie formy płatności: płatność gotówkową, realizowaną bezpośrednio u pracownika book-a-balance, lub płatność za usługę doliczoną do rachunku hotelowego. W tym przypadku, forma płatności zależy od polityki hotelu a szczegółowych informacji na jej temat udzieli recepcja.

4. MIEJSCE WYKONYWANIA USŁUGI

Gwarantujemy wykonanie usługi bezpośrednio w Twoim pokoju hotelowym lub apartamencie. Dysponujemy w pełni mobilnym sprzętem – jakość zabiegu nie będzie różniła się od tej, jaką gwarantują stacjonarne ośrodki SPA.

Niektóre hotele dysponują pokojem zabiegowym, w którym możemy zrealizować usługę. Wykaz hoteli i apartamentów z którymi współpracujemy znajdziesz na podstronie WSPÓŁPRACA.

5. WYMAGANY WIEK

Aby realizacja zabiegu była możliwa, klienci muszą mieć co najmniej 18 lat. W przypadku, kiedy klient jest młodszy, wymagana jest obecność opiekuna.

6. PRZEBIEG USŁUGI wykonywanej przez book-a-balance

 1. Wszystkie usługi masażu wykonywane są na łóżkach do masażu. Wszystkie usługi kosmetyczne wykonywane są na fotelach lub łóżku znajdujących się w hotelu lub apartamencie.
 2. Pracownik firmy pojawi się w pokoju gościa 10-15 minut przed usługą, w celu przygotowania miejsca pracy. W tym czasie klient zostanie poproszony o wypełnienie karty klienta.

7. STAN ZDROWIA

Wszelkie uwagi na temat swojego zdrowia zgłoś pracownikowi book-a-balance przed wykonaniem usługi. Niektóre z zabiegów mogą być niewskazane przy określonych chorobach, w trakcie terapii lekowej, uszkodzeń skóry, alergii lub ciąży.

8.NAPIWEK/GRATUITIES

Jeśli jesteś zadowolony z usługi, którą otrzymałaś/eś, zwyczajowy napiwek wynosi od 15% do 20% wartości zabiegu.

9. ANULOWANIE REZERWACJI

 1. Aby anulować rezerwację usługi, prosimy o kontakt z biurem book-a-balance lub zgłoszenie tej informacji w recepcji hotelu.
 2. Anulacji zabiegu należy dokonać na 2 godziny przed jego rozpoczęciem.
 3.  Anulowania rezerwacji nie można dokonać w przypadku, jeśli do realizacji usługi pozostało mniej niż 2 godziny.
 4. W wypadku anulowania rezerwacji w czasie krótszym niż dwie godziny przed rozpoczęciem zabiegu, klient zostanie obciążony pełnym kosztem realizacji usługi.

10. SPÓŹNIENIE SIĘ NA USŁUGĘ

Jeśli nie jesteś w stanie spotkać się z nami o umówionym czasie, prosimy o jak najszybszy kontakt w celu modyfikacji zlecenia.

UWAGI:

 • Potwierdzenie wykonania usługi oraz karta konsultacyjna klienta jest obowiązkowym dokumentem, wypełnianym każdorazowo przed rozpoczęciem zabiegu. Formularz musi być czytelny, podpisany i opatrzony datą i jest podstawą do właściwej realizacji usługi przez naszych pracowników.
 • Zastrzegamy sobie prawo do przerwania wykonania usługi, jeśli terapeutka/ta spotka się z zachowaniem gościa nieadekwatnym do okoliczności przeprowadzania zabiegu (agresja, propozycje seksualne, nieprzyzwoite zachowanie). W takim przypadku usługa zostanie przerwana, a klient zostanie obciążony pełną płatnością za zamówiony zabieg. Firma book-a-balance nie świadczy usług o charakterze erotycznym.
 • Zastrzegamy sobie prawo odmówienia wykonania zabiegu klientom będącym pod wpływem alkoholu, środków odurzających, silnych leków, które mają wpływ na świadome i racjonalne podejmowanie decyzji.
 • Zabiegi masażu są w większości nieinwazyjne i bezpieczne dla zdrowia. Jak każda praca z ciałem, w pewnych przypadkach generują określone środki ostrożności. Pracownicy book-a-balance każdorazowo informują klienta o przeciwwskazaniach dotyczących określonych zabiegów. Klient ma obowiązek każdorazowo powiadomić terapeutę, jeśli wymienione przeciwwskazania występują w jego przypadku.
 • Przeciwwskazaniem w przeprowadzaniu zabiegów jest również stan po spożyciu alkoholu lub środków odurzających oraz wszystkie okoliczności, kiedy stan klienta nie jest obiektywnie stabilny i może mieć wpływ na bezpieczne przeprowadzenia zabiegu. W tym przypadku klient również zobowiązany jest udzielić terapeucie informacji na temat swojej aktualnej kondycji.
 • book-a-balance nie ponosi odpowiedzialności za szkody zdrowotne, będące następstwem zatajenia informacji o stanie zdrowia klienta.